Czy zastanwiałeś się kiedyś, że można inaczej!?

bit.ly/16vJ3E2

Czy zastanwiałeś się kiedyś, że można inaczej!?

Każdego dnia dokonujemy zakupów wielu artykułów codziennego użytku. Realizujemy je w pobliskich sklepach lub ściśle określonych punktach ze względu na sympatię do danej sieci. Często również udajemy się w dane miejsce zwabieni ograniczonymi czasowo promocjami. Niejednokrotnie jesteśmy w stanie pokonać dodatkową drogę, znaleźć dodatkowy czas tylko po to aby otrzymać promocyjny produkt taniej.

Czy nie jest też tak, żę kupując dany artykuł w bardzo dobrej cenie chwalisz i polecasz go innym osobom? Często ulegając Twojej opinii również oni dokonują określonego zakupu. A czy przyszło Ci kiedyć na myśl co w związku z tym zyskujesz? No cóż spełniliśmy jedynie rolę żywej reklamy a ewentualne profity czerpać będzie już tylko sprzedawca.

Zapewne spotkałeś, bądź miałeś możliwość uczestnictwa w różnych systemach partnerskich. Z reguły jednak oferowane przez nie korzyści kończą się na otrzymaniu jednorazowej premii czy też zniżki za polecenie nowego klienta. Inne oferują otrzymanie wybranej nagrody za regularne zakupy. Kwalifikacja jednak często oznacza wydanie setek lub tysięcy złotych dla małego gadżetu. Tak naprawdę ponownie jesteśmy „żywą reklamą” a oczekiwaną nagrodę spłacamy z własnej kieszeni w formie kupionym produktów.

A gdyby tak stworzyć inną możliwość:

punkt, który niemal całą uzyskaną marżą wynikającą z pomijania pośrednictwa – dzieli na dodatkowe rabaty oraz finansowe premie dla jego klientów, zrzeszonych w programie partnerskim firmy;

unikalne miejsce w którym nic nie sprzedając, otrzymujesz możliwość zakupów produktów niemal za darmo;

system w którym poprzez rekomendację naszego portalu otrzymasz szansę wspólnej budowy prawdziwego dochodu pasywnego;

innowacyjny program, gdzie nie tylko polecony przez ciebie klient ale i każda kolejna osoba stanie się twoim partnerem na zawsze!

bit.ly/16vJ3E2

jastrzebskir2@gmail.com