Moja walka z bankiem trwa,klamstwa kierowniczki

Moja walka z gangiem trwa.Rozdaję ulotki trzeci dzień.Klienci są ze mną. Wielu ludzi mowi po wzięciu ulotki,że wie doskonale,ze Getin bank oszukuje i że sami zostali oszukani.Wielu chce do mnie kontakt.Podeszlo do mnie małżeństwo.Powiedzieli,że poszli zrezygnować z tego produktu natychmiast.W banku zadawali im pytania:dlaczego? Odpowiadają:tam taka pani stoi i rozdaje ulotki i stąd wiemy.Kierowniczka przyszła do mnie. Zapytała o nazwisko.Powiedziala ze chodnik należy do nich.Mało tego powiedziala,że zadzwoni na policje hahahahah.

Proszę dzwonic-mowie.NIKT NIE JEST W STANIE MNIE ZASTRASZYĆ.!!!Pani kierowniczko poruszę niebo i ziemię,żeby zniszczyć wam reputację, która już dawno temu podupadła.Nawet jeśli nie odzyskam zagrabionych pieniędzy to będę mieć ogromną ! satysfakcję z moich działań przeciwko wam oraz z tego,że dzieki mnie będziecie mieć więcej roboty.

Wielu klientów zatrzymuje się na dłuższe pogawędki ze mną.Gdyby ruch był jeszcze większy to wzięłabym mikrofon i dała większego czadu, taka jestem sprowokowana.Nikogo nie będę karmić moimi pieniędzy a już na pewno nie młodzieniaszków pod krawacikiem.Pani kierowniczka powiedzieła mi nawet:’’widzę ,że pani walczy ostro na noże!!!’’Proszę pani daleko mi do tego.Może pani walczy na noże.Nie wnikam.Dzisiaj z resztą dała pani niezły przykład swojej oszukańczej walki z byłym klientem czyli ze mną(na noże jak pani chce)Otóż jedna z klientek,ta która po wzięciu mojej ulotki weszła do banku zrezygnować z polisolokaty powiedziała mi,że kierowniczka banku powiedziała jej,że JA PRZEGRAŁAM WALKĘ Z GETIN BANKIEM W SĄDZIE!DLACZEGO PANI PERFIDNIE KŁAMIE! KŁAMSTWO MA JEDNAK KRÓTKIE NOGI!Moja sprawa faktycznie została przekazana przez prokuraturę do sądu ale żadnej rozprawy jeszcze nie było.Czekam dopiero na wezwanie.Jaki ma pani cel w tych kłamstwach.KŁAMSTWO GONI KŁAMSTWO.Jak zwykle w getin banku.Nie dziwota.WALKA HIEN Z KLIENTEM.Zapraszam jednak panią do sądu jeśli pani ma siłę i chęć powalczyć ze mną to proszę bardzo.Tylko bez kłamstw!!!Bo ma krótkie nogi jak już wspomniałam.