neobux

Pragnę przedstawić program do zarabiania na oglądaniu reklam.

Jest to Neobux przy pomocy którego można zarobić prawdziwe pieniądze.

Praktycznie wszystkie reklamy są po $0,001 ale bywają też po $0,005; $0,01; a nawet czasem po $0,015.

Znajdują się też reklamy stałe około 5-10 dziennie oraz wyskakujące.

Aby nie przeoczyć tych ostatnich jest możliwość zainstalowania paska narzędziowego na mozille, który pokazuje czy przyszły jakieś nowe reklamy – działa rewelacyjnie – można go pobrać tutaj . Jest też nakładka działająca pod różnymi przeglądarkami którą rekomenduje neobux pobierz . Jest lepsza od paska bo zajmuje mniej miejsca w przeglądarce (taka kosteczka).

Nowością są także tzw. NeoPoints czyli punkty naliczane za kliknięcie w reklamę (1 klik = 1 pkt), za te punkty można sobie przedłużać okres wynajęcia referali lub ich wymieniać. Nie można już niestety za te punkty kupować nowych referali. Można ewentualnie jeszcze upgrade’ować sobie konto do premium za 30 tyś. punktów.

Za zarobione pieniądze można tu kupować referali, ale pomimo przeczytania paru poradników jak zarabiać na kupowanych referalach na Neobux’ie, nie udało mi się na tym wyjść na plus z tego względu że ci kupowani referalowie są automatami których średnia ilość kliknięć dziennie jest bardzo mała (na granicy opłacalności zakupu) i z czasem zawsze maleje więc zawsze ich trzeba wymieniać, więc co zarobią to trzeba wydać bądź na przedłużenie bądź na wymiane.

Wypłaty od $2 instant (wypłata w minutę na koncie) za pierwszym razem a potem o dolar więcej za każdym razem aż do $10, potem już zawsze $10 na PayPal, AlertPay, NETELLER.

Kolejną ważną informacją jest fakt iż nie musisz nic inwestować !!!

.

Rejestrując się niczym nie ryzykujesz, nic nie inwestujesz,

jedynie zarobisz pieniądze.

www.neobux.com/?r=Kamcios123