Re: jestem zwykła obywatelka…

Zrobiłem cały uproszczony łopatologicznie wykład, ale mam tu fatalny zasięg. I wcięło. Drugi raz mi się nie chce. Za ładny dzień:). Znajdź sobie w sieci dokumentalny film niemiecki „Władca wszechświata”- o mechanizmach działania banksterów np. wobec Grecji. I będziesz wiedzieć wszystko. Np. dlaczego w krótkim czasie długi Grecji wzrosły trzykrotnie, a teraz straciła dużą część majątku narodowego. Życie ponad stan odpowiadało za 30 -40 proc. obecnego zadłużenia Grecji, resztę przez wykorzystanie prawa anglosaskiego na rynku kapitałowym „zrobilu” Grecji właśnie banksterzy (czytaj- europejskie i amerykańskie banki inwestycyjne. Zaręczam, że gdy zrozumuesz ten mechanizm (zarabiania banksterów na różnicach między rynkową i nominalną wartością obligacji Grecji/NSW to włos ci się zjeży, bo Polska właśnie wchodzi w identyczny breakpoint zjazdu po spirali długów

Ten sam mechanizm wkręcania ofiary w spiralę długów banksterka stosuje obecnie wobec polskich spółek węglowych, a lada moment zastosuje wobec Polski. I przeczytaj dzisiejszą Rzepę o planach rządu. Zwróć uwagę, co rząd chce przejazać / po cichu sprzedać by zadowolić banksterów i spełnić ich żądania.

Wnioski sama wyciągniesz. Np. co do motywów działania platformianych zarządów spółek węglowych i ministerstw nadzorujących.